DUOLAC®

Duolac® dubultā apvalka tehnoloģija
Lactobaktērijas ir ļoti jūtīgas pret apkārtējās vides iedarbību. To dzīvotspēju viegli ietekmē apstrādes procesi, uzglabāšana un baktēriju lietošana iekšķīgi. Taču lielākais Dienvidkorejas mikrobioloģijas līderis Cell Biotech ir izstrādājis unikālu un revolucionāru patentētu duālo apvalka sistēmu Duolac®, kas veiksmīgi tiek galā ar šiem izaicinājumiem.

Duolac® ir unikāla formulācija, kura sastāv no CellBiotech ražotām laktobaktērijām, kuras pārklātas ar peptīdu (1.apvalks) un polisaharīdu (2.apvalks) apvalkiem. Uzlabotie un zinātniski dokumentētie Cell Biotech baktēriju celmi ir reģistrēti un tiek uzglabāti starptautiskās šūnu bankās Vācijā un Korejā.

Uztura bagātinātājs Lactobex® satur CellBiotech ražotās pienskābās baktērijas, kuras ražotas pēc Duolac® tehnoloģijas.

Pirmais apvalka slānis, kas sastāv no proteīniem un peptīdiem, aizsargā pienskābās baktērijas pret kuņģa skābi un žults sāļiem kuņģī un divpadsmitpirkstu zarnā, tādējādi nodrošinot baktēriju drošu nokļūšanu tievā zarnā. Tiklīdz baktērijas nonāk tievajā zarnā, kur ph vide ir neitrāla, aktivizējas pH-atkarīgs atbrīvošanās mehānisms un baktērijas tiek atbrīvotas, lai tās varētu sākt vairotos, kolonizēties un izvietoties zarnu gļotādā.

Hidro koloidālā polisaharīdu matrica tiek izmantota kā otrā apvalka slānis, kas pasargā pienskābās baktērijas pret mitrumu, siltumu un mehānisku spiedienu ražošanas procesā, uzglabāšanas un izplatīšanas laikā.

Duolac® dubultā apvalka tehnoloģija aizsargā pienskābās baktērijas no postošās kuņģa skābes iedarbības.

Dubultais apvalks ātri izšķīst zarnās, kur pienskābās baktērijas var sākt kolonizēties un vairoties.