Biežāk uzdotie jautājumi

Lactobex®, Lactobex® baby un Lactobex® strong jālieto tikai vienu reizi dienā!

Probiotikas ir ļoti jutīgas pret apkārtējās vides ietekmi – skābeklis un mitrums ievērojami samazina uzglabāšanas laiku un samazina dzīvo baktēriju skaitu. Lactobex® produkti tiek ražoti izmantojot modernās tehnoloģijas, tādējādi nodrošinot, ka produkts būs efektīvs visā uzglabāšanas termiņa laikā. Lactobex®  derīguma termiņš ir 30 mēneši, kas ir garākais pieejamais termiņš šīs grupas produktiem.

Produktu nedrīkst uzglabāt ledusskapī!  Tas jāuzglabā temperatūrā līdz +25 °C. Uzglabāt oriģinālā iepakojumā, lai pasargātu no gaismas un mitruma.

Ieteicamā diennakts deva ir 1 paciņa Lactobex®, Lactobex® baby vai 1 kapsula Lactobex® Strong.

Lietojot Lactobex® vai Lactobex® baby, izmantojot tīras šķēres, nogrieziet paciņas galu. Lietojiet produktu tīrā veidā vai izšķīdiniet vēsā šķidrumā (ūdenī, sulā, pienā), vai pievienojiet to jūsu ēdienam (piemēram - jogurtam vai sausajām brokastīm).

Lietojot Lactobex® Strong, kapsulu norijiet veselu, uzdzerot glāzi ūdens, vai kapsulas saturu izšķīdiniet vēsā šķidrumā (ūdenī, sulā, pienā), vai pievienojiet to jūsu ēdienam (piemēram - jogurtam vai sausajām brokastīm).

Nepārsniedziet ieteicamo diennakts devu. Vēlamais lietošanas kurss no 2 nedēļām līdz 3 mēnešiemvai pēc ārsta rekomendācijas.

• Lactobex® ir 4. paaudzes laktobaktēriju un bifidobaktēriju komplekss  – pārklāts ar īpašu Duolac® tehnoloģiju, tas ir aizsargāts pret kuņģa sulas un žults ietekmi un neskarts nokļūst zarnu traktā.
• Produkts ir pieejams 3 veidu iepakojumos: pieaugušajiem un bērniem no 6 mēnešu vecuma kā arī Lactobex® Strong - lielākā koncentrācijā kapsulu formā.
• Latvijas Diētas ārstu asociācija produktam ir piešķīrusi marķējumu zīmi: VP - vērtīgs produkts
• Ērti un viegli lietojams. Produkts jālieto vienreiz dienā.
• Produkts ir pulverveida viela, ko var pievienot pārtikai vai izšķīdināt ūdenī.
• Produktu nedrīkst uzglabāt ledusskapī, tā derīguma termiņš ir 30 mēneši, kas ir garākais pieejamais termiņš šīs grupas produktiem.